
Stof. Ryghynde i skum. Armlæn/ryglæn modul til modulsofa. B65 x H62 x D14 cm
Varenummer: 3680097
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Materiale | Armlæn Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 14/23/28 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 14/23/28 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Sand |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 62 cm, Dybde 14 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 67 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Ryghynde i skum. Armlæn/ryglæn modul til modulsofa. B65 x H62 x D14 cm
Varenummer: 3680097
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Materiale | Armlæn Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 14/23/28 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 14/23/28 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Sand |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 62 cm, Dybde 14 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 67 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



