
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B210 x H72 x D88 cm
Varenummer: 3650022
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Filt, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Farve | Mørkebrun, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 210 cm, Højde 72 cm, Dybde 88 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 58 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 88 cm, Længde 209 cm, Højde 57 cm |
| Vægt | 46 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B210 x H72 x D88 cm
Varenummer: 3650022
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Filt, LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde LVL, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Armlæn Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20/25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 20 kg/m³ |
| Farve | Mørkebrun, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 210 cm, Højde 72 cm, Dybde 88 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 58 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 88 cm, Længde 209 cm, Højde 57 cm |
| Vægt | 46 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



