
2-personers sofa i teddystof. Sæde- og ryghynder i skum. Kan ikke spejlvendes. B223 x H74 x D141 cm
Varenummer: 3650128
| Type | 2-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | PU (polyuretan), Polyester |
| Materiale | Sæde Polyuretanskum, Ryg Polyuretanskum, Armlæn Polyuretanskum, Ben ABS-plast |
| Sæde | Stof Polyuretanskum, Skum materiale Polyester, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 28 kg/m³ |
| Ben | ABS-plast |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes, |
| Størrelse samlet | Bredde 223 cm, Højde 74 cm, Dybde 141 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 60 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 105 cm, Længde 144 cm, Højde 143 cm |
| Vægt | 55 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Producent |
2-personers sofa i teddystof. Sæde- og ryghynder i skum. Kan ikke spejlvendes. B223 x H74 x D141 cm
Varenummer: 3650128
| Type | 2-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | PU (polyuretan), Polyester |
| Materiale | Sæde Polyuretanskum, Ryg Polyuretanskum, Armlæn Polyuretanskum, Ben ABS-plast |
| Sæde | Stof Polyuretanskum, Skum materiale Polyester, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 28 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 28 kg/m³ |
| Ben | ABS-plast |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Beige |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes, |
| Størrelse samlet | Bredde 223 cm, Højde 74 cm, Dybde 141 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 60 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 105 cm, Længde 144 cm, Højde 143 cm |
| Vægt | 55 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Producent |



