
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B197 x H78 x D76 cm
Varenummer: 3690282
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24/29/28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 70/12 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 70/12 kg/m³ |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Mørkeblå, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 197 cm, Højde 78 cm, Dybde 76 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 199 cm, Længde 77 cm, Højde 53 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massivt træ. B197 x H78 x D76 cm
Varenummer: 3690282
| Type | 3-personers sofa |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24/29/28 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 70/12 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 70/12 kg/m³ |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Mørkeblå, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 197 cm, Højde 78 cm, Dybde 76 cm |
| Sædehøjde | 49 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 199 cm, Længde 77 cm, Højde 53 cm |
| Vægt | 38 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



