
Fløjlsstof. B65 x H40 x D65 cm
Varenummer: 3650189
| Materiale | EPS perler, Polyester |
|---|---|
| Materiale | Sæde EPS perler, Polyester |
| Farve | Mørk sand |
| Egenskaber | Fløjl |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 40 cm, Dybde 65 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 65 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |
Fløjlsstof. B65 x H40 x D65 cm
Varenummer: 3650189
| Materiale | EPS perler, Polyester |
|---|---|
| Materiale | Sæde EPS perler, Polyester |
| Farve | Mørk sand |
| Egenskaber | Fløjl |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 40 cm, Dybde 65 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 65 cm, Længde 65 cm, Højde 40 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |



