
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i mørkebrunt stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640162
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Mørkebrun, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 51 cm, Højde 86 cm, Dybde 56 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 62 cm, Højde 53,5 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 12,2 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i mørkebrunt stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640162
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Mørkebrun, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 51 cm, Højde 86 cm, Dybde 56 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 57 cm, Længde 62 cm, Højde 53,5 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 12,2 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


