
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 3640243
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Sæde | Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale PU (polyuretan) |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 87 cm, Dybde 53 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 62 cm, Højde 66 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i sandfarvet stof. Ben i stål med egetræslook.
Varenummer: 3640243
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Stål |
| Sæde | Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale PU (polyuretan) |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sand, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 44 cm, Højde 87 cm, Dybde 53 cm |
| Sædehøjde | 47 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 62 cm, Højde 66 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 4 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent |



