
44 lameller inddelt i 7 komfortzoner. 9 dobbelt-lameller med justerbar fasthed. Ekskl. ben. 80x200 cm
Varenummer: 3554423
| Type | Lamelbund |
|---|---|
| Størrelse | , Længde 196 cm, |
| Udslået liggemål | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 80x200 |
| Materiale | Birkekrydsfiner, Massiv bøg |
| Komfortzoner | |
| Antal lameller, i alt | 44 |
| Antal justerbare dobbelt-lameller | 9 |
| Motor | Nej |
| Anvendelse | Indendørs |
| Samle info | Samlet |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Kvalitet | GOLD |
| Vægt | 13,2 kg |
| Pakket | Fladpakket i plastik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
44 lameller inddelt i 7 komfortzoner. 9 dobbelt-lameller med justerbar fasthed. Ekskl. ben. 80x200 cm
Varenummer: 3554423
| Type | Lamelbund |
|---|---|
| Størrelse | , Længde 196 cm, |
| Udslået liggemål | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 80x200 |
| Materiale | Birkekrydsfiner, Massiv bøg |
| Komfortzoner | |
| Antal lameller, i alt | 44 |
| Antal justerbare dobbelt-lameller | 9 |
| Motor | Nej |
| Anvendelse | Indendørs |
| Samle info | Samlet |
| Ben/meder | Ekskl. |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Kvalitet | GOLD |
| Vægt | 13,2 kg |
| Pakket | Fladpakket i plastik |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


