
LED kronelys i mørkegrå, fremstillet af ægte voks for et autentisk udseende. Lysene giver et sikkert, flammeløst skær og har en praktisk, indbygget timer, der tænder lyset i 6 timer og slukker det i 18. Pakke med 2 stk. Bruger 2 stk. AAA-batterier, som sælges separat. Ø2 x H29 cm
| Type | Elapparater |
|---|---|
| Materiale | Aluminium, Stearin, Polyethylen, Polypropylen, Gummi |
| Størrelse | Diameter 2 cm, Højde 29 cm |
| Farve | Mørkegrå |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 30000 timer |
| Yderligere info | 6h ON / 18h OFF |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Timerinterval | 6h ON / 18h OFF |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
LED kronelys i mørkegrå, fremstillet af ægte voks for et autentisk udseende. Lysene giver et sikkert, flammeløst skær og har en praktisk, indbygget timer, der tænder lyset i 6 timer og slukker det i 18. Pakke med 2 stk. Bruger 2 stk. AAA-batterier, som sælges separat. Ø2 x H29 cm
| Type | Elapparater |
|---|---|
| Materiale | Aluminium, Stearin, Polyethylen, Polypropylen, Gummi |
| Størrelse | Diameter 2 cm, Højde 29 cm |
| Farve | Mørkegrå |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 30000 timer |
| Yderligere info | 6h ON / 18h OFF |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Antal pærer/LED | 2 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Timerinterval | 6h ON / 18h OFF |
| Producent | Kontakt Kundeservice |