
Sidebord i stål. Ø50 x H40 cm
Varenummer: 3726201
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 40 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 37 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 58 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 5,6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sidebord i stål. Ø50 x H40 cm
Varenummer: 3726201
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 40 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 37 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 58 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 5,6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


