
2-personers cafésæt. Bord: Stål. Sammenklappeligt. B60 x L60 x H71 cm. Stol: Stål. Sammenklappelig.
Varenummer: 3726048
| Lounge sæt | 1 bord, 2 stole |
|---|---|
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Stol | |
| Størrelse samlet | Bredde 42, Højde 84 cm, Dybde 52 cm, Sædehøjde 44 |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Stål, Sæde Stål |
| Bord | |
| Størrelse samlet | Bredde 60, Længde 60 cm, Højde 71 cm |
| Materiale | Stel Stål, Bordplade Stål |
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 69 cm |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 91 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Farve | Aubergine |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
2-personers cafésæt. Bord: Stål. Sammenklappeligt. B60 x L60 x H71 cm. Stol: Stål. Sammenklappelig.
Varenummer: 3726048
| Lounge sæt | 1 bord, 2 stole |
|---|---|
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Stol | |
| Størrelse samlet | Bredde 42, Højde 84 cm, Dybde 52 cm, Sædehøjde 44 |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Stål, Sæde Stål |
| Bord | |
| Størrelse samlet | Bredde 60, Længde 60 cm, Højde 71 cm |
| Materiale | Stel Stål, Bordplade Stål |
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 69 cm |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Størrelse usamlet | Bredde 60 cm, Længde 91 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Farve | Aubergine |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


