
Udendørs loungestol i aluminium og polyrattan. Trinløs justering af ryglæn og benstøtte. Inkl. luksushynde med slidstærkt, strukturvævet betræk. B66 x H102 x D80 cm.
Varenummer: 3726005
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 102 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 87 cm, Længde 118 cm, Højde 34,5 cm |
| Vægt | 11,5 kg |
| Materiale | , , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør kun pletrenses |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør kun pletrenses |
| Funktion | Høj ryg, Hydraulik pumpe, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynde i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Udendørs loungestol i aluminium og polyrattan. Trinløs justering af ryglæn og benstøtte. Inkl. luksushynde med slidstærkt, strukturvævet betræk. B66 x H102 x D80 cm.
Varenummer: 3726005
| Størrelse samlet | Bredde 66 cm, Højde 102 cm, Dybde 80 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 60 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 87 cm, Længde 118 cm, Højde 34,5 cm |
| Vægt | 11,5 kg |
| Materiale | , , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polypropylen, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 25 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør kun pletrenses |
| Ryghynde | Stof 100% polypropylen, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask Nej, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør kun pletrenses |
| Funktion | Høj ryg, Hydraulik pumpe, Trinløs indstilling af stoleryg og benstøtte |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynde i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


