
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B72 x H73 x D68 cm
Varenummer: 3700519
| Størrelse samlet | Bredde 72 cm, Højde 73 cm, Dybde 68 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 29 cm, Længde 62 cm, Højde 70 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , , Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 20 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungestol i stål og polyrattan. Inkl. luksushynder med slidstærkt, strukturvævet betræk. B72 x H73 x D68 cm
Varenummer: 3700519
| Størrelse samlet | Bredde 72 cm, Højde 73 cm, Dybde 68 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 45 |
| Stole armlæns højde | 64 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 29 cm, Længde 62 cm, Højde 70 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , , , Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Hynde | |
| Sædehynde | Stof 100% polyester, Fyld Polyuretanskum/100% polyester, fibre, Skumdensitet 20 kg/m³, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Ryghynde | Stof 100% polyester, Fyld 100% polyesterfiber, Monteringspude 100% polypropylen, Vask 30°C, Blegning Må ikke bleges, Tørretumbling Må ikke tørretumbles, Strygning Må ikke stryges, Rens Tåler ikke kemisk rens, Instruktion Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskbart betræk |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Hynder i eksklusiv kvalitet med slidstærkt, strukturvævet betræk |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


