
Kunstfiner. B60 x L110 x H53 cm
Varenummer: 3681142
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Grå, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 123 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 26 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B60 x L110 x H53 cm
Varenummer: 3681142
| Type | Sofabord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Grå, Vild natur eg |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Længde 110 cm, Højde 53 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 123 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 26 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



