
Varenummer: 1764740
| Materiale | Polypropylen |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 33 cm, Længde 42 cm |
| Vægt | 380 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Sort, Marmor |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1764740
| Materiale | Polypropylen |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Tørres af med en fugtig klud |
| Størrelse | Bredde 33 cm, Længde 42 cm |
| Vægt | 380 g/m². |
| Farvemetode | Printet |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Sort, Marmor |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |