
Varenummer: 1759400
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Størrelse | Diameter 38 cm |
| Vægt | 2100 g/m². |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1759400
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Størrelse | Diameter 38 cm |
| Vægt | 2100 g/m². |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |