
Kunstfiner. Kan bruges alene eller kombineres med andre moduler i SKALS-serien. Aftagelige ben. Kan stables eller vægmonteres. B71 x H71/81 x D35 cm
Varenummer: 3640400
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Hærdet glas |
|---|---|
| Materiale | Front ABS-plast, , Hærdet glas, Top ABS-plast, Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , , Hylde ABS-plast |
| Døre | ABS-plast, , Hærdet glas |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Egenskaber | Kan vægmonteres, Aftagelige ben, Kan stables |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 glaslåger |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 71/81 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 35 cm, Længde 87 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Kan bruges alene eller kombineres med andre moduler i SKALS-serien. Aftagelige ben. Kan stables eller vægmonteres. B71 x H71/81 x D35 cm
Varenummer: 3640400
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Hærdet glas |
|---|---|
| Materiale | Front ABS-plast, , Hærdet glas, Top ABS-plast, Træfiberplade, Bund ABS-plast, Side ABS-plast, , , , Hylde ABS-plast |
| Døre | ABS-plast, , Hærdet glas |
| Farve | Vild natur eg |
| Type | Hængslede låger |
| Egenskaber | Kan vægmonteres, Aftagelige ben, Kan stables |
| Inklusiv | 1 hylde, 2 glaslåger |
| Størrelse samlet | Bredde 71 cm, Højde 71/81 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 35 cm, Længde 87 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


