
MDF. B64 x H95 x D36 cm
Varenummer: 3640368
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , Hylde ABS-plast, |
| Behandling | Malet |
| Farve | Hvid |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 64 cm, Højde 95 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 101 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 18 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. B64 x H95 x D36 cm
Varenummer: 3640368
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , Hylde ABS-plast, |
| Behandling | Malet |
| Farve | Hvid |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 64 cm, Højde 95 cm, Dybde 36 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 101 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 18 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


