
Massiv fyr og MDF. B70 x H80 x D30 cm
Varenummer: 3601244
| Materiale | , PP (polypropylen), Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Stel Massiv fyr |
| Skuffe | Front Pap, PP (polypropylen), Bund Pap, PP (polypropylen), Side Pap, PP (polypropylen), Bagside Pap, PP (polypropylen) |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Grå |
| Udtræk | Nej |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 80 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 82 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv fyr og MDF. B70 x H80 x D30 cm
Varenummer: 3601244
| Materiale | , PP (polypropylen), Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Stel Massiv fyr |
| Skuffe | Front Pap, PP (polypropylen), Bund Pap, PP (polypropylen), Side Pap, PP (polypropylen), Bagside Pap, PP (polypropylen) |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid, Grå |
| Udtræk | Nej |
| Inklusiv | 6 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 80 cm, Dybde 30 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 82 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 9 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



