
Varenummer: 3690173
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , Ben Stål |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Kan klappes sammen, Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 34 cm, Længde 60 cm, Højde 22/26 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 34 cm, Længde 60 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3690173
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
| Materiale | Front ABS-plast, , Ben Stål |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Kan klappes sammen, Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 34 cm, Længde 60 cm, Højde 22/26 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 34 cm, Længde 60 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |

