
Bambus. B32 x L50 x H24 cm
Varenummer: 3640324
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | |
| Materiale | , , , |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 32 cm, Længde 50 cm, Højde 24 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 34 cm, Længde 53 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Bambus. B32 x L50 x H24 cm
Varenummer: 3640324
| Type | Skrivebord |
|---|---|
| Materiale | |
| Materiale | , , , |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 32 cm, Længde 50 cm, Højde 24 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 34 cm, Længde 53 cm, Højde 29 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |

