
Komfortabelt polyuretanskum. Kan bruges som sæde- eller lændepude. Betræk i bomuld/polyester, kan vaskes ved 30°C. 39x39x9 cm
Varenummer: 6851963
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 76% bomuld/24% polyester |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 200 g/m². |
| Vægt betræk | 84 g |
| Størrelse | Bredde 39 cm, Længde 39 cm, Højde 9 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | Polyuretanskum |
| Fyldvægt | 500 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Komfortabelt polyuretanskum. Kan bruges som sæde- eller lændepude. Betræk i bomuld/polyester, kan vaskes ved 30°C. 39x39x9 cm
Varenummer: 6851963
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 76% bomuld/24% polyester |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 200 g/m². |
| Vægt betræk | 84 g |
| Størrelse | Bredde 39 cm, Længde 39 cm, Højde 9 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | Polyuretanskum |
| Fyldvægt | 500 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


