
Varenummer: 6871542
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Vægt | 100 g/m². |
| Vægt betræk | 40 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm, Højde 5 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 250 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6871542
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Vægt | 100 g/m². |
| Vægt betræk | 40 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm, Højde 5 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Grå |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 250 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



