
Varenummer: 6882544
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Polstring | 100% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polyester |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskes før brug |
| Vægt forside | 240 g/m². |
| Vægt bagside | 80 g/m². |
| Vægt betræk | 160 g |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 70 cm |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 700 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6882544
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
| Polstring | 100% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polyester |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Vaskes før brug |
| Vægt forside | 240 g/m². |
| Vægt bagside | 80 g/m². |
| Vægt betræk | 160 g |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 70 cm |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 700 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



