
Varenummer: 6517807
| Materiale forside | 100% jute |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 150 cm |
| Total vægt for- og bagside | 3200 g/m². |
| Farvemetode | Reaktiv farvet |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Sort, Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Ovalt |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6517807
| Materiale forside | 100% jute |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 90 cm, Længde 150 cm |
| Total vægt for- og bagside | 3200 g/m². |
| Farvemetode | Reaktiv farvet |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Sort, Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Ovalt |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |