
Varenummer: 6519100
| Materiale forside | 100% polyester |
|---|---|
| Materiale bagside | TPE |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Diameter | 90 cm |
| Luv højde | 10 mm |
| Vægt forside | 850 g/m². |
| Vægt bagside | 850 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1700 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Beige, Hvid |
| Design | Mønstret |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6519100
| Materiale forside | 100% polyester |
|---|---|
| Materiale bagside | TPE |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand, Løse fibre eller fnug kan forekomme efter vask og brug |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Diameter | 90 cm |
| Luv højde | 10 mm |
| Vægt forside | 850 g/m². |
| Vægt bagside | 850 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1700 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Beige, Hvid |
| Design | Mønstret |
| Form | Rund |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



