
Varenummer: 1767401
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 62 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 1767401
| Materiale | |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes før brug |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 240 cm |
| Vægt | 62 g/m². |
| Farvemetode | Farvet |
| Farve | Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Til kontakt med fødevarer | Ja, kun tørvarer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |