
Trampolin med maks. personvægt 120 kg. Kun til udendørs og privat brug. Ø305 x H256 cm
Varenummer: 4700002
| Størrelse samlet | Diameter 305 cm, Højde 256 cm |
|---|---|
| Materiale | 100% polypropylen, , Polyethylen, Polyethylenskum, , Stål |
| Stel | |
| Stænger | EPE skum, |
| Ben | |
| Fjedre | Stål |
| Sikkerhedsnet | Polyethylen, Polypropylen |
| Kantpude | EPE skum, Polyethylen, |
| Farve | Sort |
| Vægt | 54,1 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Anvendelse | Udendørs |
| Størrelse usamlet | Bredde 42/37,5 cm, Længde 163/114 cm, Højde 21/13 cm |
| Trampolin egenskaber | 1, Sikkerhedsnet H182 cm, Overlappende, selvlukkende indgang, 7 cm tyk UV-bestandig kantmåtte med skumpolstring og slidstærkt gummiovertræk, Stænger med skumpolstring og slidstærkt gummiovertræk, 60 galvaniserede stålfjedre, , Vejrbestandig springmåtte |
| Trampolin | |
| Maks. personvægt | 120 kg |
| Stel | |
| Galvaniseret | Ja |
| Kantpude | |
| Skum tykkelse | 17 mm |
| Fjedre | |
| Antal fjedre | 60 |
| Galvaniseret | Ja |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Trampolin med maks. personvægt 120 kg. Kun til udendørs og privat brug. Ø305 x H256 cm
Varenummer: 4700002
| Størrelse samlet | Diameter 305 cm, Højde 256 cm |
|---|---|
| Materiale | 100% polypropylen, , Polyethylen, Polyethylenskum, , Stål |
| Stel | |
| Stænger | EPE skum, |
| Ben | |
| Fjedre | Stål |
| Sikkerhedsnet | Polyethylen, Polypropylen |
| Kantpude | EPE skum, Polyethylen, |
| Farve | Sort |
| Vægt | 54,1 kg |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Anvendelse | Udendørs |
| Størrelse usamlet | Bredde 42/37,5 cm, Længde 163/114 cm, Højde 21/13 cm |
| Trampolin egenskaber | 1, Sikkerhedsnet H182 cm, Overlappende, selvlukkende indgang, 7 cm tyk UV-bestandig kantmåtte med skumpolstring og slidstærkt gummiovertræk, Stænger med skumpolstring og slidstærkt gummiovertræk, 60 galvaniserede stålfjedre, , Vejrbestandig springmåtte |
| Trampolin | |
| Maks. personvægt | 120 kg |
| Stel | |
| Galvaniseret | Ja |
| Kantpude | |
| Skum tykkelse | 17 mm |
| Fjedre | |
| Antal fjedre | 60 |
| Galvaniseret | Ja |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Producent | Kontakt Kundeservice |

