
Sikkerhedsnet i plast. Stænger med skumpolstring og slidstærkt gummibetræk. Passer til FALK trampolin Ø250 cm.
Varenummer: 4700020
| Størrelse samlet | Diameter 250 cm, Højde 180 cm |
|---|---|
| Materiale | 100% polypropylen, , Polyethylen, Polyethylenskum |
| Stænger | EPE skum, |
| Sikkerhedsnet | Polyethylen, Polypropylen |
| Farve | Sort |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Producent |
Sikkerhedsnet i plast. Stænger med skumpolstring og slidstærkt gummibetræk. Passer til FALK trampolin Ø250 cm.
Varenummer: 4700020
| Størrelse samlet | Diameter 250 cm, Højde 180 cm |
|---|---|
| Materiale | 100% polypropylen, , Polyethylen, Polyethylenskum |
| Stænger | EPE skum, |
| Sikkerhedsnet | Polyethylen, Polypropylen |
| Farve | Sort |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Producent |

