
Havestol med sandfarvet, formstøbt plastsæde, som er UV‑beskyttet for at forhindre farven i at falme. Ben i pulverlakeret stål med trælook.
Varenummer: 3700440
| Størrelse samlet | Bredde 58 cm, Højde 81 cm, Dybde 54 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 46 |
| Stole armlæns højde | 67 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 59 cm, Højde 67 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Folie, Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Egenskaber | |
| Farve | Mørk sand |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Havestol med sandfarvet, formstøbt plastsæde, som er UV‑beskyttet for at forhindre farven i at falme. Ben i pulverlakeret stål med trælook.
Varenummer: 3700440
| Størrelse samlet | Bredde 58 cm, Højde 81 cm, Dybde 54 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 46 |
| Stole armlæns højde | 67 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 59 cm, Højde 67 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg Polypropylen, Sæde Polypropylen, Armlæn Polypropylen, Ben Folie, Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Egenskaber | |
| Farve | Mørk sand |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



