
Havebord med bordplade i hærdet glas i mørk sandfarve. Matchende stel og ben i pulverlakeret stål. B90 x L140 x H74 cm
Varenummer: 3726126
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 140 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 71 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 142 cm, Længde 88 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 25,7 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Hærdet glas, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Mørk sand |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Havebord med bordplade i hærdet glas i mørk sandfarve. Matchende stel og ben i pulverlakeret stål. B90 x L140 x H74 cm
Varenummer: 3726126
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 140 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 71 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 142 cm, Længde 88 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 25,7 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Hærdet glas, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Mørk sand |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



