
Plantekurv i sort polyrattan med et moderne, flettet design. Det høje design er ideelt til terrasser og altaner. Det frostsikre materiale gør den velegnet til udendørs brug året rundt. Der kan nemt laves et drænhul. B36 x L36 x H70 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 36 cm, Højde 70 cm |
| Indre størrelse | Bredde 34 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 3 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Plantekurv i sort polyrattan med et moderne, flettet design. Det høje design er ideelt til terrasser og altaner. Det frostsikre materiale gør den velegnet til udendørs brug året rundt. Der kan nemt laves et drænhul. B36 x L36 x H70 cm
| Materiale | Polypropylen, Polyrattan (polyethylen), Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Bredde 36 cm, Længde 36 cm, Højde 70 cm |
| Indre størrelse | Bredde 34 cm, Længde 34 cm, Højde 26 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 3 kg |
| Egenskaber | Letvægt |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


