
Sort havekrukke i pulverlakeret stål. Med denne stilfulde og elegante havekrukke kan du fremvise dine yndlingsplanter og tilføje et moderne flair til din terrasse. Ø30 x H30 cm
Varenummer: 6425062
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 30 cm, Højde 30 cm |
| Indre størrelse | Diameter 29 cm, Højde 29 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 1,5 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sort havekrukke i pulverlakeret stål. Med denne stilfulde og elegante havekrukke kan du fremvise dine yndlingsplanter og tilføje et moderne flair til din terrasse. Ø30 x H30 cm
Varenummer: 6425062
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 30 cm, Højde 30 cm |
| Indre størrelse | Diameter 29 cm, Højde 29 cm |
| Farve | Sort |
| Vægt | 1,5 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


