
Massiv fyr og MDF. B40 x H174 x D40 cm
Varenummer: 3690414
| Materiale | , Polyester, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | |
| Kroge | Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 174 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 44 cm, Længde 43 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Maks. belastning | 3 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr og MDF. B40 x H174 x D40 cm
Varenummer: 3690414
| Materiale | , Polyester, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Materiale | |
| Kroge | Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 174 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 44 cm, Længde 43 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Maks. belastning | 3 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


