
Kunstfiner og stål. B60 x H175 x D40 cm
Varenummer: 3690404
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ryg ABS-plast, , , Ben PP (polypropylen), Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Justerbare fødder |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 175 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 67 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 36 kg |
| Inklusiv | 3 hylder, 7 kroge |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B60 x H175 x D40 cm
Varenummer: 3690404
| Materiale | ABS-plast, , , Stål |
|---|---|
| Materiale | Ryg ABS-plast, , , Ben PP (polypropylen), Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Justerbare fødder |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 175 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 47 cm, Længde 67 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 36 kg |
| Inklusiv | 3 hylder, 7 kroge |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


