
Makeupspejl med 5x forstørrelse. Med LED-lys, timerfunktion, sugekopper og drejefod. Ekskl. batterier. Ø20 x H22 cm
Varenummer: 2771600
| Type | Elapparater |
|---|---|
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Spejlglas, Silikone |
| Størrelse | Diameter 20 cm, Højde 22 cm |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Antal pærer/LED | 31 Stk |
| Kelvin farve | 9000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 24 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Makeupspejl med 5x forstørrelse. Med LED-lys, timerfunktion, sugekopper og drejefod. Ekskl. batterier. Ø20 x H22 cm
Varenummer: 2771600
| Type | Elapparater |
|---|---|
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Spejlglas, Silikone |
| Størrelse | Diameter 20 cm, Højde 22 cm |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 3 Stk |
| Batteristørrelse | AAA |
| Antal pærer/LED | 31 Stk |
| Kelvin farve | 9000 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 24 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Producent | Kontakt Kundeservice |