
Varenummer: 2525700
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Materiale, bagside | Sprayet latex |
| Størrelse | 60x90 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Må ikke bleges eller vrides, Til daglig vedligeholdelse rystes bademåtten forsigtigt, for at fjerne fnuller eller skidt, Brug en vaskepose eller et pudebetræk for at undgå skader på bademåtten |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Stribet |
| Farvemetode | |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2525700
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Materiale, bagside | Sprayet latex |
| Størrelse | 60x90 cm |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Må ikke bleges eller vrides, Til daglig vedligeholdelse rystes bademåtten forsigtigt, for at fjerne fnuller eller skidt, Brug en vaskepose eller et pudebetræk for at undgå skader på bademåtten |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Stribet |
| Farvemetode | |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |