
Varenummer: 2526500
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Materiale, bagside | Termoplastisk gummi |
| Størrelse | 50x80 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Note Denne bademåttes konstruktion kan skabe naturlige trævler, og totter kan løsne sig ved vask. Skulle dette forekomme, da klip de løse totter væk, uden at hive i produktet. Det vil ikke skade produktets holdbarhed eller kunne ses, Brug en vaskepose eller et pudebetræk for at undgå skader på bademåtten, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Mønstret |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2526500
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt), mikrofiber |
|---|---|
| Materiale, bagside | Termoplastisk gummi |
| Størrelse | 50x80 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Note Denne bademåttes konstruktion kan skabe naturlige trævler, og totter kan løsne sig ved vask. Skulle dette forekomme, da klip de løse totter væk, uden at hive i produktet. Det vil ikke skade produktets holdbarhed eller kunne ses, Brug en vaskepose eller et pudebetræk for at undgå skader på bademåtten, Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Mønstret |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |