
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Midtermodul til modulsofa. B65 x H81 x D78 cm
Varenummer: 3680096
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, PET, Polyester, Ryg Skum, PET, Polyester, Stål, Armlæn Skum, PET, Polyester, Stål, Ben ABS-plast, PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Sand |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 5 |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 81 cm, Dybde 78 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 45 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 67 cm, Højde 52 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynde i skum. Med opbevaringsplads. Midtermodul til modulsofa. B65 x H81 x D78 cm
Varenummer: 3680096
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, Skum, PET, PP (polypropylen), Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde Skum, PET, Polyester, Ryg Skum, PET, Polyester, Stål, Armlæn Skum, PET, Polyester, Stål, Ben ABS-plast, PP (polypropylen) |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Skum, Skum densitet 23 kg/m³ |
| Fyld | 100% polyester, Polyuretanskum (100% genanvendt) |
| Yderstof | 100% polyester |
| Farve | Sand |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | 5 |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Højde 81 cm, Dybde 78 cm |
| Sædehøjde | 43 |
| Sædedybde | 45 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 67 cm, Længde 67 cm, Højde 52 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



