
Polyester. Ben i massiv eg. B189 x H36 x D67 cm
Varenummer: 3600354
| Type | Daybed |
|---|---|
| Materiale | Polyester, Massiv eg, Stål |
| Materiale | Sæde Polyester, Massiv eg, Ryg Massiv eg, Stål, Ben Massiv eg |
| Behandling | Klar lak |
| Fyld | 100% polyester |
| Farve | Natur, Natur eg |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 189 cm, Højde 36 cm, Dybde 67 cm |
| Sædehøjde | 36 |
| Sædedybde | 67 |
| Udslået liggemål | Bredde 66 cm, Længde 189 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 66 cm, Længde 189 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Maks. belastning | 200 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |
Polyester. Ben i massiv eg. B189 x H36 x D67 cm
Varenummer: 3600354
| Type | Daybed |
|---|---|
| Materiale | Polyester, Massiv eg, Stål |
| Materiale | Sæde Polyester, Massiv eg, Ryg Massiv eg, Stål, Ben Massiv eg |
| Behandling | Klar lak |
| Fyld | 100% polyester |
| Farve | Natur, Natur eg |
| Egenskaber | Uden opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 189 cm, Højde 36 cm, Dybde 67 cm |
| Sædehøjde | 36 |
| Sædedybde | 67 |
| Udslået liggemål | Bredde 66 cm, Længde 189 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 66 cm, Længde 189 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 19 kg |
| Maks. belastning | 200 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |



