
Massiv eg, egefiner og hærdet glas. B80 x H126 x D35 cm
Varenummer: 3670431
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg, Hærdet glas |
| Materiale | Front Massiv eg, Hærdet glas, , Træfiberplade, , Massiv eg, Side Massiv eg, Ben Massiv eg, , , Hylde Hærdet glas |
| Vitrinedøre (glas) | Massiv eg, Hærdet glas |
| Farve | Mørk eg |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 126 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 114 cm, Højde 26 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv eg, egefiner og hærdet glas. B80 x H126 x D35 cm
Varenummer: 3670431
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv birk, Massiv eg, Hærdet glas |
| Materiale | Front Massiv eg, Hærdet glas, , Træfiberplade, , Massiv eg, Side Massiv eg, Ben Massiv eg, , , Hylde Hærdet glas |
| Vitrinedøre (glas) | Massiv eg, Hærdet glas |
| Farve | Mørk eg |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 126 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 114 cm, Højde 26 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



