
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i lysebrunt stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640275
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Lys brun, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Højde 84 cm, Dybde 58 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Ben skal monteres |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 67 cm, Højde 64 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 13 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebordsstol med polstret sæde og ryglæn i lysebrunt stof. Sorte ben i stål.
Varenummer: 3640275
| Materiale | Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ryg Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Ben Stål |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 25 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Lys brun, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 48 cm, Højde 84 cm, Dybde 58 cm |
| Sædehøjde | 46 |
| Sædedybde | 42 |
| Med armlæn | Nej |
| Samle info | Ben skal monteres |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 67 cm, Højde 64 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® Mix |
| Vægt | 13 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


