
Spisebord med bordplade i hærdet glas og ben i massiv eg. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. B90 x L160 x H75 cm
Varenummer: 3601051
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv eg, Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Top Hærdet glas, Ben Massiv eg, Stål |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 160 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 160 cm,90 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 54,2 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Spisebord med bordplade i hærdet glas og ben i massiv eg. Træet er behandlet med olie for at beskytte det og fremhæve dets naturlige farve. B90 x L160 x H75 cm
Varenummer: 3601051
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv eg, Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Top Hærdet glas, Ben Massiv eg, Stål |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 160 cm, Højde 75 cm |
| Afstand mellem ben | 160 cm,90 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 54,2 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


