
Massiv bøg og kunstfiner. B148 x H83 x D40 cm
Varenummer: 3670480
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Beige |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 148 cm, Højde 83 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 160 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv bøg og kunstfiner. B148 x H83 x D40 cm
Varenummer: 3670480
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , , Træfiberplade, Massiv bøg, Massiv fyr, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , Ben Massiv bøg, , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Håndtag | Stål |
| Farve | Beige |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 148 cm, Højde 83 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 160 cm, Højde 13 cm |
| Vægt | 49 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



