
Massivt træ og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B94 x L216 x H80 cm
Varenummer: 3650179
| Materiale | , , Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengegavl/fodgavl | , |
| Sengeside | , Massiv fyr |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 94 cm, Længde 216 cm, Højde 80 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 21 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 198 cm, Højde 17 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 20,2 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B94 x L216 x H80 cm
Varenummer: 3650179
| Materiale | , , Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengegavl/fodgavl | , |
| Sengeside | , Massiv fyr |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 94 cm, Længde 216 cm, Højde 80 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 21 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 49 cm, Længde 198 cm, Højde 17 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 20,2 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



