
Stof. Passer til box-, spring- og skummadrasser 140x200 cm. Ekskl. bund og madras. B160 x L217 x H112 cm
Varenummer: 3601275
| Materiale | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Sengeside | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Midterbjælke | Krydsfiner |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Længde 217 cm, Højde 112 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 116 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 55 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent |
Stof. Passer til box-, spring- og skummadrasser 140x200 cm. Ekskl. bund og madras. B160 x L217 x H112 cm
Varenummer: 3601275
| Materiale | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Sengeside | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Midterbjælke | Krydsfiner |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 160 cm, Længde 217 cm, Højde 112 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 116 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 55 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent |



