
Stål. 8 cm tyk madras med kerne af polyuretanskum. Med lameller. Kan klappes sammen. B80 x L190 x H35 cm
Varenummer: 3640106
| Materiale | Birkefiner, Skum, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skumdensitet 16 kg/m³ |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Antracitgrå |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 190 cm, Højde 35 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 24 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 78 cm, Længde 185 cm |
| Madrastykkelse | 8 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 28 cm, Længde 80 cm, Højde 85 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CertiPUR™, FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. 8 cm tyk madras med kerne af polyuretanskum. Med lameller. Kan klappes sammen. B80 x L190 x H35 cm
Varenummer: 3640106
| Materiale | Birkefiner, Skum, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skumdensitet 16 kg/m³ |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Antracitgrå |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 190 cm, Højde 35 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 24 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 78 cm, Længde 185 cm |
| Madrastykkelse | 8 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 28 cm, Længde 80 cm, Højde 85 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CertiPUR™, FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



