
Gæsteseng i stål. 11 cm tyk madras med kerne af trykaflastende memory foam og purskum. Med lameller. Kan klappes sammen. B80 x L193 x H45 cm
Varenummer: 3640446
| Materiale | Birkefiner, Skum, Memory foam, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale Memory foam, PU (polyuretan), Skumdensitet 16/33 kg/m³ |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Hvid, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 193 cm, Højde 45 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 29 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 78 cm, Længde 182 cm |
| Madrastykkelse | 11 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 87 cm, Højde 36 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CertiPUR™, FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Producent |
Gæsteseng i stål. 11 cm tyk madras med kerne af trykaflastende memory foam og purskum. Med lameller. Kan klappes sammen. B80 x L193 x H45 cm
Varenummer: 3640446
| Materiale | Birkefiner, Skum, Memory foam, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale Memory foam, PU (polyuretan), Skumdensitet 16/33 kg/m³ |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Hvid, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Længde 193 cm, Højde 45 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 29 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 78 cm, Længde 182 cm |
| Madrastykkelse | 11 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 87 cm, Højde 36 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | CertiPUR™, FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Producent |



