
Stål. 11 cm tyk madras med kerne af trykaflastende memory foam og purskum. Med trælameller. Kan klappes sammen. B90 x L200 x H38 cm
Varenummer: 3640112
| Materiale | Akryl, Memory foam, PU (polyuretan), Plast, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale Memory foam, Polyuretanskum, Skumdensitet 40 kg/m³ |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 38 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 23 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 87 cm, Længde 194 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 30 cm, Længde 90 cm, Højde 105 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Vægt | 19 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Inklusiv | Hjul |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål. 11 cm tyk madras med kerne af trykaflastende memory foam og purskum. Med trælameller. Kan klappes sammen. B90 x L200 x H38 cm
Varenummer: 3640112
| Materiale | Akryl, Memory foam, PU (polyuretan), Plast, Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | Stål |
| Madras | Stof Polyester, Skum materiale Memory foam, Polyuretanskum, Skumdensitet 40 kg/m³ |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Til daglig brug | Nej |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 200 cm, Højde 38 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 23 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 87 cm, Længde 194 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 30 cm, Længde 90 cm, Højde 105 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Vægt | 19 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Maks. belastning | 100 kg |
| Inklusiv | Hjul |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



