
Stål og plast. Med touch-kontrol, 3 lysstyrker og timer. Ekskl. batterier. Ø16 x H25 cm
Varenummer: 4912188
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Lysegrå, Messing |
| Størrelse | Diameter 16 cm, Højde 25 cm |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 50 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | 3 lysstyrker, Timerfunktion, Touch control |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stål og plast. Med touch-kontrol, 3 lysstyrker og timer. Ekskl. batterier. Ø16 x H25 cm
Varenummer: 4912188
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Lysegrå, Messing |
| Størrelse | Diameter 16 cm, Højde 25 cm |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 50 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 20000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | 3 lysstyrker, Timerfunktion, Touch control |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | 6/18 |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 4 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |